Ta strona korzysta z cookies OK więcej

O nas
A. Charakterystyka naszej firmy.
1. Jesteśmy spółką cywilną, jest nas dwóch wspólników. Zatrudniamy 6 pracowników.
      
Nasza działalność handlowa dzieli się na dwa segmenty:          

 2. Zaopatrywanie firm elektro-instalacyjnych, realizujących obiekty w procesie inwestycyjnym zwykle w procedurze przetargowej. Przedmiotem handlu w tym segmencie jest aparatura i materiały elektroinstalacyjne. Specjalizujemy się w wyrobach koncernu EATON, ale dostarczamy również wyroby substytucyjne innych firm. Ponieważ strumień towarów, przepływających przez naszą firmę jest stosunkowo obfity, otrzymujemy wysokie rabaty od producentów, co przekłada się na dostępność cen dla naszych klientów.
     
 3. Wyręczanie służb zaopatrzenia i wspieranie służb utrzymania ruchu w dużych organizacjach gospodarczych.  Według naszego założenia duzi producenci posiadają znaczący park maszynowy i zatrudniają większą ilość pracowników. Park maszynowy pociąga za sobą nieuchronność awarii, a duża załoga implikuje powstawanie potrzeb nietypowych takich jak awarie sprzętu z zaplecza socjalnego oraz powstawanie związanych z tym nietypowych potrzeb socjalnych. Awarii najczęściej ulega aparatura elektryczna, gdzie posiadamy duże doświadczenie (patrz p. 2) oraz drobne akcesoria mechaniczne, gdzie również dysponujemy wieloletnią praktyką. Nieprzewidziane uszkodzenia mają to do siebie, że wymagają szybkiego usunięcia w celu skrócenia ewentualnego postoju maszyn, który przynosi straty - nasza działalność zmierza efektywnie do minimalizacji tych strat.

B. 1. Firma posiada trzy samochody, które praktycznie penetrują miasto w poszukiwaniu potrzebnych akcesoriów.  Duże hurtownie realizują potrzeby zamawiającego uzależniając zamówienie od jego wielkości. My nie przestrzegamy tego warunku.  
2. Niskie ceny.  Ponieważ strumień towarów, przepływających przez naszą firmę jest stosunkowo obfity, otrzymujemy wysokie rabaty od producentów, co przekłada się na dostępność cen dla naszych klientów.
3. Szybkość reakcji.  Zwykle każdy sygnał od naszego klienta powoduje, że zgłaszane potrzeby zazwyczaj załatwiamy tego samego dnia.
Projekt i realizacja: BigCom